Dzwonki Byron - Internet's Best Online Offer Daily - iBOOD.com
Do 73% zniżki
Skończył się 04.06.2020 23:59
Skończył się 04.06.2020 23:59

Dzwonek do drzwi, który zawsze słyszysz

Nie ma nic bardziej irytującego niż dzwonek do drzwi, którego nie słyszysz. Odwiedzający muszą dzwonić kilka razy lub myśleć, że nie ma cię w domu. Możesz łatwo wymienić stary dzwonek na nowy lub kupić dodatkowy. To ostatnie jest szczególnie praktyczne, gdy dzwonek nie jest słyszalny wyraźnie tylko w niektórych miejscach w domu. Na przykład, jeśli często przebywasz w ogrodzie lub szopie lub masz studio lub biuro domowe.

Dlaczego bezprzewodowy?

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi jest bardzo łatwy i szybki w montażu. Nie musisz ciągnąć kabli. Zaraz po naciśnięciu dzwonka wysyłany jest sygnał radiowy (tj. bezprzewodowy), który słyszysz.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie bezprzewodowego dzwonka do drzwi?

Jak duży jest twój dom? Większość bezprzewodowych dzwonków ma zasięg (bez przeszkód!) 60 metrów. Posiadamy również modele, które sięgają bez przeszkód do 100 metrów; niektóre mają nawet zasięg do 200 metrów! Sygnał przechodzi przez okna, drzwi i ściany, ale każda przeszkoda nieco osłabia jego siłę. Zmierz ilość dostępnego miejsca na dzwonek do drzwi, a następnie wybierz odpowiedni model.