Internet's Best Online Offer Daily - iBOOD.com

 

 

Codzienne okazje

To produkty najlepszych marek w najniższych cenach dostępne codziennie. Jak się domyślasz produkty pokazane na naszej stronie internetowej ważne są tylko przez jeden dzień - dokładnie do północy lub do wyczerpania zapasów. Po północy wyświetlane są nowe produkty.

Flash Sales

Grupa produktów, które proponujemy razem ponieważ coś je łączy. Na przykład mogą to być produkty tej samej marki lub powiązane tematycznie. Dzień Matki czy prezenty świąteczne... na pewno już wiesz o co dokładnie chodzi.
Flash Sales nie tylko dotyczą wielu produktów, są też dostępne przez kilka dni... I do wyczerpania zapasów więc nie zastanawiaj się zbyt długo.

Polowanie iBOOD Hunt

Setki produktów zmieniających się jak w kalejdoskopie. Przez 24 lub 48 godzin, proponujemy najlepsze produkty w najatrakcyjniejszych cenach, obowiązuje tylko jedna zasada: liczba produktów jest ograniczona, więc śpiesz się!
Zapisz się na nasz newsletter, aby nigdy nie przegapić polowania iBOOD Hunt!

Sekretna okazja

Sekretna okazja to ekskluzywne propozycje od najlepszych marek w najniższych cenach, niedostępne na stronie internetowej iBOOD. Sprawdzaj pocztę oraz nasze media społecznościowe, jeżeli zobaczysz charakterystyczną postać w płaszczu, szykuj się na prawdziwe okazje!