Internet's Best Online Offer Daily - iBOOD.com

 

 

Codzienne oferty

To oferty produktów najlepszych marek w najniższych cenach dostępne codziennie. Jak się domyślasz oferta ważna jest tylko przez jeden dzień - dokładnie do północy lub do wyczerpania zapasów. Po północy oferta zmienia się na nową.

Wyprzedaże Flash Sales

Grupa ofert, które proponujemy razem ponieważ coś je łączy. Na przykład mogą to być produkty tej samej marki lub powiązane tematycznie. Dzień Matki czy prezenty świąteczne... na pewno już wiesz o co dokładnie chodzi.
Wyprzedaże Flash Sales nie tylko dotyczą wielu produktów, są też dostępne przez kilka dni... Ale tak samo jak zwykłe oferty – do wyczerpania zapasów więc nie zastanawiaj się zbyt długo.

Polowanie iBOOD Hunt

Setki ofert zmieniających się jak w kalejdoskopie. Przez 24 lub 48 godzin, proponujemy najlepsze oferty w najatrakcyjniejszych cenach, obowiązuje tylko jedna zasada: liczba produktów jest ograniczona, więc śpiesz się!
Zapisz się na nasz newsletter, aby nigdy nie przegapić polowania iBOOD Hunt!

Tajemnicze oferty

Tajemnicze oferty to ekskluzywne propozycje od najlepszych marek w najniższych cenach, niedostępne w normalnych ofertach iBOOD. Sprawdzaj pocztę oraz nasze media społecznościowe, jeżeli zobaczysz charakterystyczną postać w płaszczu, szykuj się na prawdziwe okazje!