Type: 55" QLED 4K Smart TV Series 7 | QE55Q70CATXXN | 2023
Model: Benelux
Garantie: 2 jaar
- QLED's en HDR10+ voor fantastisch contrast
- Quantum Processor 4K - ultrascherpe resolutie
- Uiterst soepele beeldverversing van 120 Hz
Display
- Grootte: 55" (140 cm)
- Beeldverversing: 120 Hz
- Resolutie: 4K (3840 x 2160)
Beeld
- Picture Engine: Quantum Processor 4K
- One Billion Color
- HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR 1000
- HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR
- HDR 10+: Ja (ADAPTIVE/GAMING)
- AI Upscale
- HLG (Hybrid Log Gamma)
- Contrast: Dual led
- Kleur: 100% Colour Volume with Quantum Dot
- Viewing Angle: Wide Viewing Angle
- Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
- Contrast Enhancer: Real Depth Enhancer
- Film Mode
- Motion Technology: Motion Xcelerator Turbo+
- Clear Motion: LED Clear Motion
- Picture Clarity
- Smart Calibration: Basic
- Filmmaker Mode (FMM)
Audio
- Active Voice Amplifier
- Adaptive Sound: Adaptive Sound+
- Object Tracking Sound: OTS Lite
- Q-Symphony
- Sound Output (RMS): 20W
- Speaker Type: 2CH
- Multiroom Link
- Bluetooth
- Dual Audio Support (Bluetooth)
- Buds Auto Switch
Smart Service
- Samsung SMART TV: Smart
- Operating System: Tizen
- TV Plus: Ja (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
- Web Browser
- SmartThings (Samsung account vereist)
- Media Home
Werkt met AI Speaker
- Alexa: GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE
- Google Assistant: GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU
Game-functionaliteit
- Auto Game Mode (ALLM)
- Game Motion Plus
- Dynamic Black EQ
- Surround Sound
- Super Ultra Wide Game View
- Mini Map Zoom
- Freesync: FreeSync Premium Pro
- HGiG
Connectiviteit
- HDMI: 4
- USB: 2
- HDMI (High Frame Rate): 4K 120Hz (for HDMI 1/2/3/4)
- Ethernet (LAN): 1
- Digitale Audio Out (Optical): 1
- RF In (Terrestrial / Cable input): 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
- CI Slot: 1
- Wireless LAN Built-in: WiFi5
- Bluetooth: BT5.2
- Anynet+ (HDMI-CEC)
- HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
Voeding & energieverbruik
- Energieklasse: G
- Energieverbruik (standby): 0.5 W
- Energieverbruik (standaard): 82 W
- Energieverbruik (max): 205 W
- Lichtnetaansluiting: AC220-240V 50/60Hz
- Auto Power Off
- Auto Power Saving
Fysieke eigenschappen
- Voet: 304.3 x 255.9 mm (WxD)
- VESA: 200 x 200 mm
- Afmetingen met voet: 1232.9 x 774.1 x 255.9 mm (BxHxD)
- Afmetingen zonder voet: 1232.9 x 708.7 x 25.7 mm (BxHxD)
- Gewicht met voet: 16.9 kg
- Gewicht zonder voet: 16.1 kg
Dit ontvang je
- TV
- Afstandsbediening (TM2360E)
- Stroomkabel
reacties van de community
Mis nooit meer een deal!
Productinformatie
Samsung regelt het.
QLED & 100% kleurvolume
Gevalideerd door Pantone
It's over 4000!!!!
Gamer Walhalla
Overwin elke vijand, zelfs op topsnelheid. De Motion Xcelerator Turbo+ zorgt voor bewegingsverbeteringen tot wel 4K in glorieus 120 Hz voor een extreem soepele ervaring tijdens het gamen, zonder vertraging in je commando’s.
Voor een gemakkelijke installatie
Smart TV & Smart Hub
Helder, slim en scherp? Dat is deze Samsung!
Specificaties
Merk: Samsung
Model: Benelux
Garantie: 2 jaar
Display
- Grootte: 55" (140 cm)
- Beeldverversing: 120 Hz
- Resolutie: 4K (3840 x 2160)
Beeld
- One Billion Color
- AI Upscale
- HLG (Hybrid Log Gamma)
- Contrast: Dual led
- Film Mode
- Picture Clarity
- Smart Calibration: Basic
- Filmmaker Mode (FMM)
Audio
- Active Voice Amplifier
- Q-Symphony
- Sound Output (RMS): 20W
- Speaker Type: 2CH
- Multiroom Link
- Bluetooth
- Buds Auto Switch
Smart Service
- Samsung SMART TV: Smart
- Operating System: Tizen
- Web Browser
- Media Home
Werkt met AI Speaker
Game-functionaliteit
- Auto Game Mode (ALLM)
- Game Motion Plus
- Dynamic Black EQ
- Surround Sound
- Super Ultra Wide Game View
- Mini Map Zoom
- HGiG
Connectiviteit
- HDMI: 4
- USB: 2
- Ethernet (LAN): 1
- CI Slot: 1
- Wireless LAN Built-in: WiFi5
- Bluetooth: BT5.2
- Anynet+ (HDMI-CEC)
Voeding & energieverbruik
- Energieklasse: G
- Energieverbruik (max): 205 W
- Auto Power Off
- Auto Power Saving
Fysieke eigenschappen
- Voet: 304.3 x 255.9 mm (WxD)
- VESA: 200 x 200 mm